Sprzatanie nagrobków

Ofertę przygotowaliśmy specjalnie dla osób, które chciałyby w jak najbardziej godny sposób uczcić pamięć o swoich bliskich. Rozumiemy, że dzisiejszy tryb życia nie pozostawia nam wiele czasu na zaopiekowanie się miejscem spoczynku najbliższych naszemu sercu osób. Dlatego stworzyliśmy ofertę, dzięki której groby Państwa rodzin, znajomych będą piękne, lśniące a przede wszystkim godne.

Pracę związane ze sprzątaniem nagrobków wykonujemy na terenie wszystkich łódzkich cmentarzy oraz pobliskich aglomeracji. sprzątanie nagrobków w Łodzi, mycie nagrobków Zapewniamy także bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi firmami.

Ceny są bardzo zróżnicowane w zależności od potrzeb zleceniodawcy aby zamówić usługę należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, następnie umówimy spotkanie na którym sporządzimy dokładny kosztorys i zakres usług zlecenia.

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych Klienta opracowaliśmy kilka wariantów dbania o groby Państwa najbliższych.

Wariant 1. Jednorazowe sprzątanie grobów ( już od 20 zł )

Najprostszą jest jednorazowa usługa sprzątania grobu, wykonujemy wtedy wszystko aby efekt końcowy zachwycił naszych zleceniodawców min.


Mycie nagrobka (specjalistycznym środkiem , który jest ekologiczny i nie niszczy kamiennej płyty)
Zimą odśnieżanie
Sprzątanie wokół grobu
Pastowanie i polerowanie nagrobka
Sprzątanie liści, pielenie i grabienie
Na życzenie klienta zapalamy świeczki i układamy wiązanki.
Wyrzucamy także stare wypalone znicze i uschłe wiązanki
Podlewamy kwiaty
Zrobimy wszystko o co poprosi nas Klient.

Wariant 2. Całoroczna opieka nad grobami ( już od 400zł/rok )

Dla osób nie mieszkających w Łodzi a wyrażających chęć uhonorowania zmarłej bliskiej osoby pochowanej na łódzkim cmentarzu przygotowaliśmy ofertę całorocznej opieki nad grobami, gdzie regularnie (najczęściej raz w miesiącu) wykonywane są prace porządkowe takie jak obtarcie płyty z kurzu i piasku, zgrabienie liści gałązek, wyrzucenie wypalonych zniczy i uschłych wiązanek.

Przy usłudze tej wykonujemy także kompleksowe mycie i czyszczenie wraz z pastowaniem i polerowaniem grobu tak często jak życzy sobie klient, najczęściej odbywa się to 3 razy w roku przed świętami ( Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy, 1 Listopada). Dodatkowo na życzenie zleceniodawcy fotografujemy nagrobek i przesyłamy do klienta zdjęcie JPG.

Wariant 3. Oferta indywidualnie dobrana do potrzeb Klienta

Tutaj wykonujemy wszystko czego życzy sobie osoba zamawiająca u nas usługę. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o okres, sposób i wszystko co związane z opieką nad grobowcem. Dobieramy rodzaj i częstotliwość układania wiązanek, zapalania zniczy. Wszystko odbywa się po uwzględnieniu indywidualnych potrzeb klienta i wyborze przez niego usług z naszej listy. Przy tej ofercie nie ma rzeczy nie do zrobienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, ZADZWOŃ: +48 691 723 578 lub +48 692 428 346