Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań prywatnych.

W dzisiejszych czasach nie każdy ma czas na utrzymywanie własnego domu w takim porządku jakby sobie tego życzył, właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę, która wyręczy Państwa z tego obowiązku. Naszym priorytetem jest pozostawienie pomieszczeń w takim stanie aby klienci poczuli się w nich tak komfortowo jak nigdy przedtem. Mieszkanie po naszej usłudze nabierze nowej świeżości, będzie lśniące, pachnące i wolne od wszelkich bakterii i roztoczy.

Aby dopasować się do potrzeb naszych zleceniodawców stworzyliśmy kilka wariantów opisywanej usługi.

Wariant 1 Jednorazowe sprzątanie ( już od 80zł )

Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby doprowadzić swoje cztery kąty do idealnego porządku przed jakimś ważnym wydarzeniem. Usługę wykonujemy jednorazowo uwzględniając wszelkie potrzeby naszego Klienta. Do podstawowych czynności należy min. Ścieranie kurzy z mebli, biurek, drzwi, sprzętu rtv itp. Odkurzanie całego mieszkania Mycie luster, zlewów, toalet itp. Zmywanie podłóg Wyrzucanie śmieci/wymiana worków Dezynfekcja toalety Zmywanie naczyń Wykonujemy także mnóstwo innych czynności, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta Na życzenie Klienta wykonujemy także mycie okien, pranie dywanów, koszenie trawników

Wariant 2 Abonament okresowy

W tym wariancie wychodzimy naprzeciw potrzebom osób zabieganych nie mających czasu na regularne porządkowanie własnego mieszkania. Oferujemy usługę sprzątania, którą wykonujemy w zależności od potrzeb Klienta raz w tygodniu, miesiącu lub jak tylko zleceniodawca sobie życzy. Staramy się aby nasz klient po ciężkiej pracy przyszedł do czystego schludnego domu. Zarówno częstotliwość jak i rodzaj wykonywanych prac ustalamy z każdym indywidualnie w zależności od potrzeb. Umowy abonamentowe można zawrzeć na okres od 3 miesięcy do 1 roku.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zlecenie sprzątania.


Umowa na 1 rok:
1.Sprzątanie raz w tygodniu
Ścieranie kurzy z mebli, biurek, drzwi, sprzętu rtv itp.
Odkurzanie całego mieszkania
Mycie luster, zlewów, toalet itp.
Zmywanie podłóg
Wyrzucanie śmieci/wymiana worków
Dezynfekcja toalety
Zmywanie naczyń
2. Mycie okien 2 razy w ciągu roku
3. Pranie dywanów tapicerki raz w roku
4. Na życzenie klienta wykonujemy także prace porządkowe w ogrodzie.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ, ZADZWOŃ: +48 691 723 578 lub +48 692 428 346